Konstrukcje aluminiowe i szklane - o nas

świetlik

Firma ALUKON działa od 1999 roku. Od początku istnienia zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych i funkcjonalnych konstrukcji z takich materiałów jak szkło hartowane, barwione w masie, laminowane oraz aluminium. Wykonywane przez nas produkty wyróżniają się atrakcyjnym wzornictwem i są doskonale dopasowane do stylu elewacji czy wnętrza budynku. Naszą specjalnością są konstrukcje aluminiowe w systemach YAWAL, ALUPROF, REYNAERS, ALIPLAST, PONZIO. Różnią się one stopniem zaawansowania technicznego, a także ceną. Dzięki temu mogą być dopasowane do możliwości finansowych i oczekiwań Klientów.

Credo naszej firmy jest stała dbałość o pełne zadowolenie Klienta. Dlatego też staramy się, aby nasze usługi w najwyższym stopniu zaspokajały potrzeby i były zgodne z Państwa oczekiwaniami. Oferta ALUKON obejmuje duży wybór rozwiązań, wśród których znalazły się konstrukcje aluminiowe, a także konstrukcje ze szkła hartowanego i innych jego odmian.

Każdy z tworzonych przez nas produktów możemy wykonywać w wersji lakierowanej lakierami proszkowymi, w dowolnych kolorach wybranych z palety RAL. Konstrukcje aluminiowe wykańczamy również lakierami strukturalnymi i drewnopodobnymi. Wyprodukowane elementy możemy wypełniać dowolnym szkłem pojedynczym, zestawami szklanymi jedno- i dwukomorowymi oraz wypełnieniami nieprzejrzystymi. Na życzenie Klienta firma świadczy kompleksową obsługę od projektu po montaż konstrukcji z aluminium i szkła. Współpracujemy z kilkoma biurami architektonicznymi, a niezdecydowanym Klientom służymy fachowym doradztwem.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy i gwarantujemy fachową obsługę.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.